KROK 1: wybierz kategorię domków, która najbardziej Ci odpowiada (każdy domek należy do 4 kategorii):

KROK 2: Obejrzyj wszystkie domki z wybranej kategorii i zapisz nazwy i numery telefonów do tych domków, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Pamiętaj, że wszystkie domki prezentowane na stronach mojego serwisu są sprawdzone, nie ma tu żadnych wirtualnych ofert :)
KROK 3: skontaktuj się z właścicielami wybranych domków (najlepiej telefonicznie), żeby dowiedzieć się o wolne terminy i obowiązujące w nich ceny. Część domków posiada na swoich stronach systemy rezerwacji on-line umożliwiające sprawdzenie wolnych terminów i cen.
KROK 4: dokonaj rezerwacji w wybranym domku, wpłać wymaganą zaliczkę i rozpocznij przygotowania do urlopu. Pamiętaj, że pogoda w górach często się zmienia więc pakując rzeczy na wyjazd przygotuj się na każdą ewentualność. Nawet latem warto zabrać ze sobą ciepły polar, kalosze i pelerynę. Po przyjeździe pod Tatry zachęcam do wizyty w Centrum Informacji Turystycznej (w Zakopanem są trzy takie punkty), żeby dowiedzieć się, jakie atrakcje przewidziane są w najbliższym czasie. Życzę udanego pobytu pod Tatrami! W jednym z domków prezentowanych na stronach serwisu www.zakopanedomki.com :) Barbara Gąsienica-Józkowy