DOMKI POD TATRAMI

Domki w górach - Zakopane, Kościelisko, Białka Tatrzańska

Dlaczego ZAKOPANEDOMKI.COM?

Serwis www.ZakopaneDomki.com powstał w 2007 (!) roku. Początkowo zamieszczałam tutaj oferty kilku domków z Zakopanego, w których wynajmowaniu pośredniczyłam (dlatego zamiast nazw domków używałam określeń dz1, dz2 itp.). Z biegiem lat w Zakopanem i okolicy powstawało coraz więcej domków do wynajęcia, a pośrednictwo stawało się coraz mniej opłacalne i już w 2010 roku postanowiłam zmienić profil strony i zarabiać na promowaniu domków, a nie na ich wynajmowaniu. Ponieważ strona pięknie się wypozycjonowała zdecydowałam się pozostawić nazwę www.zakopanedomki.com, ale dodawać do serwisu domki z całego Podhala.

Serwis umożliwia klientom bezpośredni kontakt z właścicielami obiektów. Rezerwacje dokonywane są bez udziału pośredników i bez dodatkowych opłat czy prowizji.

DOMKI W GÓRACH - MIEJSCOWOŚCI

Obecnie na stronach serwisu prezentuję domki i wille do wynajęcia z niemal wszystkich miejscowości Podhala znajdujących się w odległości nie większej niż 20km od Zakopanego. Dla ułatwienia, pod względem lokalizacji podzieliłam je na trzy główne kategorie: ZAKOPANE i OKOLICA, KOŚCIELISKO i OKOLICA oraz BIAŁKA TATRZAŃSKA i OKOLICA.

Jeśli trudno Ci podjąć decyzję czy szukać domku do wynajęcia w centrum Zakopanego, Białce Tatrzańskiej czy też mało znanej wiosce podhalańskiej przeczytaj mój wpis na blogujak wybrać najdogodniejszą lokalizację naszego wymarzonego domku w górach?

DOMKI W GÓRACH - ZAKOPANE i OKOLICA

ZAKOPANE i OKOLICA - na podstronie domki w górach Zakopane i okolica oprócz domków położonych w samym Zakopanem, zamieściłam domki z Poronina, Murzasichla i Małego Cichego.

Domki w Zakopanem i okolicy polecamy turystom planującym korzystanie z bogatego programu imprez kulturalnych i rekreacyjnych organizowanych w mieście oraz odwiedziny w naszych licznych muzeach i galeriach. To również dobra lokalizacja dla turystów niezmotoryzowanych oraz rodzin z dziećmi w wieku szkolnym, które lubią zwiedzać i oglądać nowe miejsca. Zakopane oferuje również świetny dostęp na wiele tatrzańskich szlaków, kilka ładnych stoków narciarskich z renomowanymi szkółkami narciarskimi oraz popularne kolejki na Kasprowy Wierch i Gubałówkę.

DOMKI W GÓRACH - KOŚCIELISKO i OKOLICA

KOŚCIELISKO i OKOLICA - na podstronie domki w górach Kościelisko i okolica znajdziecie domki z Kościeliska, Witowa, Chochołowa, Bańskiej Niżnej i Ratułowa.

Domki w Kościelisku i okolicy polecamy przede wszystkim aktywnym turystom, planującym tatrzańskie wycieczki, dłuższe spacery po okolicy, przejażdżki rowerowe, a zimą bieganie na nartach po najlepszych na Podhalu trasach do narciarstwa biegowego.

DOMKI W GÓRACH - BIAŁKA TATRZAŃSKA i OKOLICA

BIAŁKA TATRZAŃSKA i OKOLICA - na podstronie domki w górach Białka Tatrzańska i okolica prezentuję domki, które położone są w miejscowościach Białka Tatrzańska, Czarna Góra, Bukowina Tatrzańska, Rzepiska oraz Biały Dunajec. Te ostatnie dołączyłam dlatego, że z Białego Dunajca do Białki Tatrzańskiej można wygodnie dojechać, w mniej niż pół godziny, przez Szaflary i Gronków.

Domki w Białce Tatrzańskiej i okolicy polecamy zimą początkującym i średnio-zaawansowanym narciarzom, którzy planują większość czasu spędzać na stoku. Latem, główną atrakcją Białki Tatrzańskiej są Termy Bania. Pewnym minusem w okresie zimowym są koszmarne korki na drogach prowadzących do wyciągów na Kotelnicy.