Podział DOMKÓW W GÓRACH według MIEJSCOWOŚCI:

Jak BEZPIECZNIE ZAREZERWOWAĆ DOMEK W GÓRACH? Po kliknięciu w nazwę domku otworzy się jego strona z dokładnym opisem, adresem, zdjęciami oraz linkiem do własnej strony www domku oraz numerem telefonu właścicieli, pok którym można uzyskać dodatkowe informacje i dokonać rezerwacji.
Serwis ZAKOPANEDOMKI.COM założyłam w 2007 roku reklamując początkowo kilka domków położonych w Zakopanem i najbliższej okolicy. Obecnie jest to największa witryna internetowa prezentująca wyłącznie DOMKI W GÓRACH, znajdujące się na terenie całego Podhala. Wszystkie domki prezentowane na stronie są przeze mnie weryfikowane - nie ma tu żadnych wirtualnych ofert. Zapraszam do rezerwacji i życzę udanego pobytu w domku w górach, Barbara Gąsienica-Józkowy
XI
2020
domek w górach zimą

DOMKI W GÓRACH SYLWESTER 2020

Barbara GJ / ZakopaneDomki.com

W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące wolnych domków na Sylwestra przygotowałam wpis DOMKI W GÓRACH SYLWESTER 2020, który postaram się na bieżąco aktualizować, na podstawie informacji otrzymywanych od właścicieli domków.
Zamieszczam tutaj wyłącznie informacje o sprawdzonych domkach do wynajęcia, z którymi współpracuję od dłuższego czasu. Gwarantuję, że nie pojawią się tu żadne wirtualne oferty oszustów.

XI
2020
domek w górach na odludziu

DOMEK W GÓRACH NA ODLUDZIU

Barbara GJ / ZakopaneDomki.com

Ponieważ zgodnie z prognozami, a wbrew naszym nadziejom pandemia koronawirusa Covid 19 nie odpuszcza, postanowiłam w najnowszym poście polecić domek, który moim zdaniem świetnie odpowiada popularnemu ostatnio w Google wyszukiwaniu - domek w górach na odludziu.

IX
2020
wykres google analytics

ZAKOPANE DOMKI WRZESIEŃ 2020

Barbara GJ / ZakopaneDomki.com

Za nami pierwsze wakacje z pandemią Covid 19 w tle, których obawialiśmy się wszyscy - zarówno właściciele domków, jak i ja sama. Było wiele obaw. Czy Goście przyjadą? Jeśli przyjadą, to czy będą bezpieczni? Czy dla wynajmujących domki, wśród których jest sporo starszych osób, przyjmowanie Gości nie będzie zbyt dużym ryzykiem? Czy właściciele domków zdecydują się na przedłużenie reklamy w serwisie w tej niepewnej sytuacji?

VII
2020
zakopane z psem

WAKACJE Z PSEM POD TATRAMI

Barbara GJ / ZakopaneDomki.com

Odkąd ponad trzy lata temu zaczęliśmy zabierać naszego psa (suczka rasy Cane Corso Italiano na wakacje, uświadomiłam sobie, że znalezienie odpowiedniego miejsca zakwaterowania dla osób podróżujących z dużym (45kg) psem nie jest wcale takie proste. Dlatego już w sierpniu 2016 roku dodałam do serwisu ZAKOPANE DOMKI com stronę DOMKI Z PSEM, która od samego początku ma sporo odwiedzin. Kilka tygodni temu opublikowałam nową stronę, w całości poświęconą tematyce wakacje w górach z psem - www. ZAKOPANE Z PSEM .pl. Zakopane z psem jest stroną charytatywną - cały dochód z reklam przeznaczony jest na wsparcie fundacji zajmujących się porzuconymi zwierzętami.

VII
2020
20 tysięcy polubień strony

20 000 FANÓW na Facebook'u!

Barbara GJ / ZakopaneDomki.com

W lipcu spotkała mnie wielka frajda - liczba osób zainteresowanych stroną Zakopanedomki.com na Facebook'u przekroczyła 20 tysięcy! To dla mnie wielki sukces, zwłaszcza że aktualizacją i promocją swoich stron internetowych zajmuję się sama. Warto dołączyć do grona naszych fanów na www.facebook.com/ZakopaneDomki, ponieważ właściciele domków zamieszczają tam informacje o promocjach i wolnych terminach oraz odpowiadają na Wasze zapytania dotyczące dostępności domków w wybranych terminach i zasad rezerwacji. Serdecznie zapraszam! Barbara

III
2020
domki w górach - domek w Rzepiskach

Domki do wynajęcia w czasie epidemii

Barbara GJ / ZakopaneDomki.com

Z myślą o rodzinach planujących wakacje 2020 w domku w górach przygotowałam wykaz domków, które uważam za najbardziej bezpieczne pod względem ryzyka spotkania osoby będącej nosicielem wirusa covid 19. Wszystkie domki zaprezentowane na stronie domki w górach do wynajęcia w czasie epidemii to całkowicie niezależne obiekty. Wynajmując jeden z nich nie musicie Państwo spotykać w miejscu zakwaterowania żadnych obcych osób. Mam nadzieję, że ten wykaz okaże się przydatny. Barbara

V
2019
domki w górach

Domek w Górach - Zakopane czy okolica?

Barbara GJ / ZakopaneDomki.com

Decyzja zapadła. Letnie wakacje spędzamy w górach. Tym razem wynajmujemy domek. Pytanie – jak wybrać najdogodniejszą lokalizację naszego wymarzonego domku w górach?
Planując wakacje w domku w górach w pierwszej kolejności musimy oczywiście wybrać łańcuch górski, który chcielibyśmy poznać. Jeśli wybór padnie na Tatry kolejnym krokiem będzie decyzja, czy domek ma być położony w samym Zakopanem czy w jednej z podhalańskich miejscowości (Kościelisku, Witowie, Chochołowie, Murzasichlu, Poroninie, Bukowinie Tatrzańskiej, Czarnej Górze czy może Białce Tatrzańskiej)?

II
2019
domek Płazówka

Góralskie domki do wynajęcia, jak je znaleźć?

Barbara GJ / ZakopaneDomki.com

„Myśmy znaleźli górala w pysznej ozdobnej chacie, otoczonego artyzmem, który przezierał z każdego sprzętu, każdego szczegółu pospolitego użytku. Jego chałupa była skarbnicą kultury dawnej, przechowanej przez ten lud, kultury, która wprawdzie żyła, ale nie rozwijała się, wskutek nieruchomości warunków ludowego życia. Była też skazana na konanie, na zanik i zdawała się czekać ocalenia, wołać o ratunek. Uratowaliśmy ją. Chata góralska wydała z siebie typ wyższego budownictwa...”
Stanisław Witkiewicz, Po latach, 1906

XI
2018
domek w zimowej scenerii

Jak bezpiecznie wynająć domek?

Barbara GJ / ZakopaneDomki.com

Od czasu do czasu, zwykle przed Sylwestrem i Majówką, w internecie pojawia się sporo „wirtualnych” domków do wynajęcia. Oszuści perfidnie wyłudzają pieniądze od turystów, którzy marzą o niezapomnianym sylwestrze w domku w górach. Sposób jest dość prosty - najczęściej korzystając ze znanej platformy, na której możemy wystawić na sprzedaż wszystko i nikt nie weryfikuje naszej wiarygodności, proponują domek do wynajęcia posługując się, skradzionymi z internetu, zdjęciami faktycznie istniejącego domku. Jak bezpiecznie wynająć domek i uniknąć wpłacenia zaliczki na konto oszusta?

V
2018
szałasy na Hali Gąsienicowej fot. Agnieszka Bafia

Czy blog na temat DOMKÓW DO WYNAJĘCIA ma sens?

Barbara GJ / ZakopaneDomki.com

Chciałabym podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej pracy w zakopiańskiej branży turystycznej. Postaram się przybliżyć Państwu temat coraz popularniejszych domków i willi do wynajęcia. Wyjaśnić dlaczego oferty moich klientów, prezentujących swoje domki w serwisie www.zakopanedomki.com mogą wydawać się drogie. Doradzić, czy warto wydać więcej pieniędzy na niezależny domek, czy może lepiej wynająć kwaterę prywatną lub apartament.
Mam nadzieję, że zamieszczane tu wpisy okażą się interesujące i pomocne dla wszystkich turystów planujących pobyt w jednym z pięknych domków w górach. Gdyby chcieli Państwo „zamówić” wpis na konkretny, ważny dla Was temat bardzo proszę o zamieszczenie takiego „zamówienia” na naszej stronie na facebooku – Zakopane Domki Facebook, do zobaczenia pod Tatrami Barbara.