KONTAKT dla właścicieli domków

Właścicieli i managerów domków, willi czy rezydencji, które można wynająć na wyłączność i które znajdują się na terenie Podhala, zapraszam do kontaktu mailowego barbara@altius.pl lub telefonicznego +48 604 418 325.

KONTAKT dla wynajmujących domek

W celu uzyskania dodatkowych informacji (wolne terminy, ceny, itp.) o interesującym Państwa domku należy skontaktować się bezpośrednio z właścicielami domku. Najlepiej odwiedzić stronę własną domku (odnośniki w postaci www znajdują się przy każdej prezentacji obiektu) i obejrzeć zamieszczone tam zdjęcia i szczegółowy opis domku, a następnie zadzwonić do właścicieli.
WAŻNE! nie posiadam informacji o wolnych terminach ani cenach wynajmu poszczególnych domków - w tych sprawach proszę o bezpośredni kontakt z właścicielami prezentowanych domków.

Serwis umożliwia klientom bezpośredni kontakt z właścicielami obiektów. Rezerwacje dokonywane są bez udziału pośredników i bez dodatkowych opłat czy prowizji.

Dlaczego warto zamieścić reklamę domku na www.zakopanedomki.com?

Serwis www.zakopanedomki.com rozpoczął swoją działalność w 2007 (!) roku, a od kilku lat jest liderem w coraz bardziej popularnej kategorii serwisów reklamujących domki do wynajęcia z rejonu Podhala.

Dla wielu fraz, w skład których wchodzą słowa kluczowe domki i Zakopane zajmuje pierwszą pozycję w wynikach wyszukiwarki google. Ponieważ marketing internetowy jest moją pasją wkładam wiele pracy w zapewnienie serwisowi tak wysokich pozycji.

W roku 2017:

 • osiągnęliśmy kolejny wzrost liczby odsłon strony (z 1.1 do 1.3 miliona);
 • zwiększyła się również liczba użytkowników (ze 183 tysięcy do 213 tysięcy);
 • średni czas pobytu internautów na stronach serwisu pozostał wysoki (ponad 5 minut)
 • współczynnik odrzuceń nadal nie przekracza 30%;
 • a Państwa potencjalni klienci trafili do serwisu za pośrednictwem ponad 2.000 różnych fraz (słów kluczowych).

Coraz większą popularnością cieszy się nasza strona na FB - www.facebook.com/ZakopaneDomki - mamy już ponad 13 tysięcy fanów (czerwiec 2016) i niemal codziennie pojawiają się na niej zapytania od osób poszukujących domku do wynajęcia. Właściciele domków reklamowanych na stronie naszego serwisu mają przypisaną rolę redaktora strony, umożliwiająca samodzielne wstawianie postów i odpowiadanie na zapytania potencjalnych klientów, przesyłane na Facebook'u.

Serwis www.zakopanedomki.com jest również reklamowany w innych mediach - ostatnio na okładce bezpłatnego planu Zakopanego Sezon na Zakopane, na pocztówkach multimedialnych prezentujących Zakopane i Tatry oraz w magazynie Welcome to Zakopane, prezentowanym na wielu targach w kraju i za granicą.

Profesjonalny serwis prowadzony z wielkim zaangażowaniem. Specjalistyczna wiedza w połączeniu z pasją daje świetne wyniki!

Jak to działa? Zasady zamieszczania reklam w serwisie www.zakopanedomki.com:

 • Serwis zakopanedomki.com zamieszcza wyłącznie (!) oferty domków do wynajęcia. Nie przyjmujemy reklam innych obiektów. Dzięki temu mamy gwarancję, że wszyscy odwiedzający naszą stronę internauci to Państwa potencjalni klienci szukający domku do wynajęcia w Zakopanem lub okolicy.
 • Pozycja oferty domku na stronie głównej serwisu jest stała - chcemy w ten sposób docenić klientów, którzy zaufali nam jako pierwsi. Brak opłaty za prezentację domku na kolejny rok skutkuje utratą tej pozycji.
 • Każdy domek poza stroną główną jest prezentowany również w czterech wybranych kategoriach, do których dany domek pasuje.
 • Oferty domków zamieszczone w kategoriach dodawane są na zasadzie kolejności dokonania wpłaty za prezentację - na samej górze tych kategorii znajdują się domki, których właściciele jako ostatni wykupili (lub przedłużyli) roczny abonament.
 • Opis domków przygotowujemy samodzielnie, na podstawie wizyty w domku.
 • Wszyscy właściciele domków prezentowanych w naszym serwisie otrzymują dostęp do strony na Facebook'u, gdzie mogą samodzielnie wstawiać informacje o wolnych terminach i promocjach.
 • Nie zamieszczamy ofert domków na bezpłatny okres próbny.
 • Nie zamieszczamy również ofert domków, które naszym zdaniem nie spełniają warunków gwarantujących udany wypoczynek turystom, którzy je wynajmą.

Jako właścicielka i administratorka serwisu staram się dbać zarówno o moich klientów (właścicieli domków), jak i o turystów zamieszczając jedynie godne polecenia obiekty.

Cennik prezentacji na www.zakopanedomki.com:

Koszt zamieszczenia pełnej prezentacji domku na stronach serwisu www.zakopanedomki.com wynosi 500 zł netto za 12 miesięcy. W ramach tej opłaty otrzymujecie Państwo:

 • prezentację domku na stronie głównej
 • prezentację domku na podstronach czterech kategorii, do których Wasz domek należy
 • podstronę zawierającą szczegółową ofertę Waszego domku
 • możliwość samodzielnego dodawania informacji o promocjach i wolnych terminach na profilu Zakopane Domki na Facebook'u
Pozycja domku na stronie głównej jest stała - kolejne domki (oraz domki, które zostały usunięte z bazy i są zgłoszone ponownie) zamieszczane są na samym dole strony głównej.
Pozycja domku na podstronach danych kategorii jest zmienna - nowe domki (oraz te, których abonament został przedłużony o kolejny rok) dodawane są na samej górze strony. Dodatkowo przez siedem dni od dodania nowej oferty (lub opłacenia abonamentu za kolejny rok) domek będzie promowany jako NOWOŚĆ, w formie małych banerów na podstronach wszystkich kategorii. W sytuacji, kiedy równocześnie dodawanych i przedłużanych jest kilka ofert promocja NOWOŚĆ może nastąpić z opóźnieniem.

NOWOŚĆ! Za dodatkową opłatą od 200 (małe domki) do 400 (wille i rezydencje) złotych możecie Państwo zamówić sesję fotograficzną. Zdjęcia domków wykona profesjonalny fotograf Paweł Dobrzyński. Najlepsze zdjęcia zostaną przekazane Państwu na własność i NIE będą opatrzona żadnym znakiem wodnym :)

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu. Konfucjusz

Dodatkowa REKLAMA na stronie

Jeśli zależy Państwu na zachowaniu wysokiej pozycji Waszego domku na wybranej podstronie serwisu warto rozważyć wykupienie dodatkowej reklamy w formie małego lub dużego baneru czyli domku promowanego. Ceny banerów zależą od wybranej podstrony i wahają się od 615 zł do 3.000 zł za rok.

Dzięki wykupionemu banerowi oferta domku zawsze znajduje się na samej górze strony.

ZakopaneDomki com

Zakopane, Kościelisko, Poronin, Małe Ciche, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Rzepiska, Witów, Bańska Niżna... Chaty, domki, wille i rezydencje... Największa baza domków do wynajęcia z całego Podhala. Czy Twój domek już tu jest? Jeśli nie to koniecznie przeczytaj jak dodać domek na strony naszego serwisu:

 • 1.
  Jeśli akceptujesz zasady i cennik prześlij do mnie informację o zamiarze zareklamowania domku na adres barbara@altius.pl lub zadzwoń +48 604 418 325.
 • 2.
  Jeśli domek posiada własną stronę internetową sama ściągnę sobie potrzebne zdjęcia oraz przygotuję opis domku.
 • 3.
  Jeśli domek nie posiada jeszcze własnej strony prześlę Pani/Panu do wypełnienia formularz z zapytaniami dotyczącymi domku.
 • 4.
  Jeśli domek nie posiada jeszcze zdjęć zachęcam do zamówienia sesji zdjęciowej u współpracującego ze mną fotografa Pawła Dobrzyńskiego.
 • 5.
  Ważne! Nie zamieszczam na stronach swojego serwisu zdjęć domków posiadających znak wodny konkurencyjnych serwisów.
 • 6.
  Po zaakceptowaniu przygotowanej przeze mnie podstrony domku przesyłam fakturę proformę, a po otrzymaniu przelewu zamieszczam domek na stronach serwisu www.zakopanedomki.com.